Vstupte do online casina

autoškola automat praha

Nejlepší online casina v ČR se těší na vaši návštěvu. Zahrajte si z pohodlí svého domova.

Vejít do casina

Free spiny

Získejte k registraci otočky zdarma.

Chci bonus

Desítky věcných cen

Hrajte a získejte zajímavé věcné ceny.

Chci bonus

Uvítací bonus

Registrujte se a užijte si bonus až 700 Kč

Chci bonus

Šťastná hodinka

Získejte bonusy ve vybraných časech.

Chci bonus

Proč nezkusit vyhrát ještě dnes?

Jedinečné bonusy a výhry čekají právě na vás.

Nejpopulárnější hry

Vejít do casina

Online automaty

Na online automatech si zahrajete oblíbené hry z klasických beden a tříválců. Vyhrajte jedinou otočkou klidně půl milionu korun. Nemusíte chodit nikam do herny, přes internet roztočíte automaty, odkud chcete.

Roztočit automaty

Casino online

Ve virtuálním casinu si zahrajete populární hry a sloty online. Chcete hrát jen tak pro zábavu, nebo raději s reálnými penězi? Výhra možná čeká právě na vás. Zažijte Las Vegas u sebe doma v obývacím pokoji.

Začít hrát

Poker online

Pronikněte do tajů jedné z nejpopulárnějších karetních her na světě. Tady nemůžete spoléhat jen na štěstí. Potřebujete promyšlenou strategii, udržet chladnou hlavu, správně načasovat sázky a taky trochu blafovat.

Spustit poker

Zkouška zdarma

Zlepšete své umění při hraní bez vkladu.

Široká nabídka

Nabídka her a slotů uspokojí každého hráče.

Hrajte, kde chcete

Stačí internet a můžete začít hrát online.

Výhra ihned

Svoji výhru dostanete okamžitě.

Autoškoly Praha-západ

V okrese Praha-západ jsou evidovány i další podnikatelské subjekty s možností provozování autoškoly - zobrazit všechny "autoškola" podnikatele a společnosti v okrese Praha-západ. Základní informace o okresu Praha-západ: počet obyvatel: 107 947 rozloh

Autoškola Praha - řidičský průkaz skupiny B -

Autoškola Praha – řidičský průkaz skupiny B. Tady Ti pomůžu s výběrem správného kurzu. Z naších dlouholetých zkušeností víme, že čím kratší a intenzivnější kurz, tím jsi lépe připraven k závěrečné zkoušce. A taky tím máš rychleji řidičák v kapse

Autoškoly Praha •

Autoškola s lidským přístupem. Kurzy, rychlokurzy, VIP kurzy skupin A, B i automatická převodovka, C, D, E, T. Kondiční jízdy i na automat, školení řidičů, příprava učitelů autoškol, vrácení řidičského průkazu, rekvalifikace. Také v AJ a RJ. Učebnice

Úvod - Autoškola Tomáš Glatz

Autoškola s jistotou neplatíte nic víc, jezdíte, dokud neuděláte zkoušky úspěšně. Cena 12 500 sk. B. Individual teaching price 14 000,- CZK. Nástup všech skupin řidičských oprávnění možný každý den, viz. úřední hodiny kanceláře.

Ceník | Autoškola Praha VIP

Autoškola VIP s.r.o. Adresa sídla: Bruslařská 1185/16, 102 00 Praha 10 - Hostivař. IČ: 05622336 Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským Soudem v Praze, oddíl C, vložka 267528. Odkaz zde.

Ceník | Autoškola Praha, Řidičák Praha

Autoškola Praha - Autoškola Krátký provádí výcvik řidičů všech skupin. Školení řidičů, dopravní psychotesty, příprava učitelů autoškol.

Autoškola na jedničku - Autoškola Praha - řidičák B za 7100kč!

Autoškola na jedničku Praha nabízí řidičák B za 7 100kč! Vysoká úspěšnost u zkoušek! Autoškola Praha! Lokalita jízd po dohodě s Vámi po celé Praze!

Automatická převodovka | Výcvik řidičů | Autoškola Praha ...

Autoškola Praha disponuje také vozidlem pro výcvik skupiny B, které je vybaveno automatickou převodovkou. Po absolvování výuky a výcviku na vozidle vybaveném automatickou převodovkou a úspěšném složení závěrečné zkoušky získá žadatel řidičské oprávně

Autoškola Svobodová - autoškola Praha

autoškola. Autoškola Dagmar Svobodová Vám nabízí výuku řidičského oprávnění pro skupinu B.Mezi hlavní výhody naší autoškoly je především více jak 30ti letá praxe. V současné době vyučuje 4 učitelé.Autoškola využívá pro výcvik vozy Peugeot všech typů.

autoškola,kondiční jízdy,výuka,výcvik,www.autoškola-helena ...

Kžižkovu 809/7 , PRAHA 9 1 zastávka autobusem za Harfou a nádražím Libeň proti ředitelství SAZKY- zelená nízká budova u zastávky autobusu č.136, 177, 183, 195 Kondiční jízdy cena: 550,-/45 min / 10 x KJ sleva 5.000,-Kč